خانه » روانشناسی » تست روانشناسی » زمان صحبت کردن مردان یا زنان بیشتر است

زمان صحبت کردن مردان یا زنان بیشتر است

مطالعات جدیدی که توسط موسسه مارچکس Marchex Institute انجام شده، نتایج جالب توجهی در بر دارد که مطمئناً شما را متعجب خواهد. در این مطالعات که ۲۰۰ هزار تماس تلفنی مورد بررسی قرار گرفته شده، نشان داده می شود که مردان بیشتر از زنان در تماس های تلفنی موبایلی صحبت می کنند. میانگین زمان تماس های تلفنی مردان ۷ دقیقه و ۲۳ ثانیه بوده که در هر تماس ۲۳۶ کلمه با سرعت ۳۲ کلمه در دقیقه لغت ادا کرده اند. اما میانگین تماس های تلفنی خانم ها برابر با ۶ دقیقه و ۳۰ ثانیه بوده که در هر تماس تلفنی ۲۲۷ کلمه با سرعت ۲۴ کلمه در دقیقه ادا کرده اند.

 

تماس های تلفنی آقایان بیشتر مربوط به کار و تجارت بوده اما خانم ها بیشتر در مورد تغذیه، دفع آفات و حشره ها و ملک و مسکن صحبت کرده اند. جالب است بدانید که ۶۵ درصد تماس های تلفنی خانم ها در مورد کنترل و دفع حشره ها بوده، ۵۹ درصد در مورد سوسک ها بوده، ۵۸ درصد در مورد عنکبوت ها بوده و ۵۶ درصد هم در مورد موریانه ها بوده است.

تماس های تلفنی آقایان بیشتر بین ساعت های صبح تا ظهر صورت می گیرد اما تماس های تلفنی خانم ها بیشتر از ظهر تا شب صورت می گیرد. از شب تا نیمه های شب خانم ها و آقایان به یک اندازه از تلفن استفاده می کنند.

این اطلاعات بیشتر به درد کارهای بازاریابی و بازاریابان موبایلی به درد می خورد. موسسات تبلیغاتی گوش به زنگ باشند!

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

مارک زاکر برگ

10 نصیحت از مارک زاکر برگ موسس و مدیر فیس بوک

مارک زاکر برگ یکی از جوان ترین میلیونرهای جهان و موسس فیس بوک است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.