خانه » کامپیوتر و اینترنت » سیب زمینی به جای انسان در تست Wi-Fi+ عکس

سیب زمینی به جای انسان در تست Wi-Fi+ عکس

مدتی است ماجرای اینترنت بی  سیم در هواپیماها محل بحث شده است و گویا قرار است با فناوری های جدید، امکان ارائه اینترنت در خطوط هواپیمایی نیز میسر باشد. بویینگ به عنوان یک شرکت تولیدکننده، برای تست این فناوری از پنج تن سیب  زمینی کمک گرفته است.

 
شرکت تحقیق کننده در این زمینه گفته است که سیب زمینی در مواجهه با اثرات سیگنال های الکترونیکی در بسیاری از جهات شبیه بدن انسان عمل می کند.
 
مزیت این تست این است که سیب زمینی بر خلاف بدن انسان دچار خستگی نمی شود.
 
 سیب زمینی به جای انسان در تست Wi-Fi+ عکس
 
مهندسین بوئینگ تست های زیادی را برای اطمینان از حداکثر مقدارممکن سیگنال Wi-Fi  بر روی مسافران، زمانی که در آسمان هستند، انجام دادند.
 
آنچه که مهم است استاندارد کردن این مقدار سیگنال است که نه باعث خستگی مسافران شود و نه در سیستم های الکترونیکی هواپیما اختلال ایجاد کند. سیگنال های بی سیم  بطور تصادفی در فضای محصور کابین هواپیما برای مردمی که در اطراف آن در حرکتند، متغیر است. این به این معنی است که توزیع سیگنال، با اتصال ضعیف تر و قوی تر در صندلی های مختلف در سراسر کابین یکسان نیست.
 
یکی از مهندسین بوئینگ می گوید: شما می توانید لپ تاپ خود را در هر نقطه ای از هواپیما که صندلی شما آنجا واقع است، روشن کرده و از اینترنت آن استفاده کنید اما این احتمال وجو دارد که تغیرات سیگنال زیادی را در طی وب گردی خود تجربه کنید.
 
برای تست توزیع سیگنال، این شرکت از 9000 کیلوگرم کیسه سیب زمینی به جای انسان استفاده کرده است.
 
به گفته شرکت بوئینگ، سیب زمینی تعامل خوبی با سیگنال های الکترونیکی همانند بدن انسان دارد و این تست با سیب زمینی می تواند ایستادگی کامل در سفرهای بلند مدت را برای انسان آشکار سازد.
خبرگزاری دانشجو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.