خانه » کامپیوتر و اینترنت » اینترنت ملی جزو سیاست‌های کلان کشور است/مخابرات صاحب‌نظر نیست

اینترنت ملی جزو سیاست‌های کلان کشور است/مخابرات صاحب‌نظر نیست

مهدی سعیدی در حاشیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی رایانه و اتوماسیون اداری در پاسخ به این سؤال که دلیل مختل شدن خطوط اینترنت در روز های مناسبتی چیست، اظهار کرد: این مشکلات باید به صورت موردی و جدا گانه مورد بررسی قرار بگیرد و به صورت معمول هر یک از خطوط شبکه های اینترنتی دارای واحد پشتیبانی هستند. 

به گزارش ایتنا از فارس، وی با تاکید بر اینکه کاربران خطوط اینترنت می توانند با تماس با واحد های پشتیبانی این شبکه ها نسبت به بررسی مشکلات ایجاد شده در خطوط اینترنت اقدام کنند، ادامه داد: مراکز پاسخ گویی به شکایات و مطالبات کاربران اینترنت به صورت شبانه روزی پاسخ گو هستند.

مسئول ارائه دهنده خدمات اینترنتی شرکت مخابرات استان اصفهان با بیان اینکه واحد های پاسخگویی به سرعت شکایات کاربران خطوط اینترنت را پیگیری می کنند، تصریح کرد: شرکت مخابرات به نوعی اپراتور است و شرکت مخابرات در ارتباط با موضوع اینترنت ملی صاحب نظر نیست.

وی با اشاره به اینکه اینترنت ملی جزو سیاست های کلان کشور است، اضافه کرد: مسئولان بالا دستی باید به مباحث مطرح شده پیرامون موضوع اینترنت ملی جوابگو باشند و به احتمال قوی برنامه های جامع و کامل از سوی دولت و مسئولان بالادستی برای این موضوع در سطح کلان کشور تدوین شده است.

سعیدی با اشاره به تعداد کاربران خطوط اینترنت شرکت مخابرات استان اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر شرکت مخابرات استان بیش از ۱۵۰ هزار مشترک خطوط اینترنت دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۱ شرکت فعال در سطح استان دارای مجوز واگذاری خطوط دیتا به صورت کلان هستند، افزود: در حال حاضر مشکلی در استان در زمینه خطوط پر  سرعت اینترنت وجود ندارد و کیفیت و قیمت خطوط اینترنت تعداد کاربران اینترنتی شرکت  های ارائه دهنده خطوط اینترنتی را مشخص می کند.

 

ایتنا


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

آشنایی با کارت گرافیک اکسترنال

آشنایی با کارت گرافیک اکسترنال و نحوه ساخت آن

در حال حاضر تمامی قطعات کامپیوتر بصورت اکسترنال در بازار موجو هستند. کارت گرافیک اکسترنال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *