خانه » کامپیوتر و اینترنت » نحوه کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز

نحوه کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز

نحوه کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز بسیار ساده است .  گاهی اتفاق افتاده که در ویندوز اکسپلورر کامپیوتر به چند پوشه تو در تو در مسیر طولانی رفته اید . اکنون میخواهید مسیر یک فایل یا پوشه را کپی کنید و در محل دیگری  این آدرس را جایگذاری paste کنید . برای این کار باید بر روی فایل یا پوشه مورد نظر کلیک راست کنید و سپس گزینه Properties را انتخاب کنید . سپس مسیر فایل یا پوشه مورد نظر را از قسمتLocation کپی کنید و در محل مورد نظر جایگذاری یا pase  کنید .

نحوه کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز ۷یا ۸

اما اگر از ویندوز ۷یا ۸ استفاده میکنید قضیه فرق دارد . در این مورد راهی اسان تر برای نحوه کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز وجود دارد . اکنون این راه را به شما نشان میدهیم .

کپی مسیر فایل

برای کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز ۷ یا ۸ در مرحله اول کلید Shift را نگه دارید . سپس بر روی فایل یا پوشه مورد نظر کلیک راست بکنید . وقتی که کلیک راست کردید ، گزینه‌ای به نام Copy as path ظاهر می شود . شما باید بر روی این گزینه کلیک کنید . به گزارش پارسی وان اکنون شما کپی مسیر فایل یا پوشه در ویندوز را انجام داده اید . در نهایت شما میتوانید این ادرس را در محل مورد نظرتان paste کنید . براحتی میتوانید ادرس را ملاحظه کنید . امیدوارم از مطالبی که در اختیارتان گذاشتیم استفاده لازم را برده باشید . (عجیب ترین گوشی های موبایل را ببینید)

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.