خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » راه تشخیص سرب در رژ لب چیست

راه تشخیص سرب در رژ لب چیست

سرب رژ لب یکی از عوامل اصلی سرطان است . اکثر خانم ها حتما یک رژ لب در خانه خود دارند . بعضی ها ماهی یکبار استفاده میکنند و بعضی ها روزی سه بار . نکته مهم اینجاست که برخی از این رژ لب ها سرب دارند و این سرب عامل اصلی سرطان است . اگر رژ لب سرب دار مصرف کنید حدودا در طول زندگی دو کیلوگرم سرب وارد بدنتان می شود . راه چاره اینست که موقع خرید رژ لب ها از سرب نداشتن ان مطمین شوید . خیلی از رژ لب ها حاوی مواد مفیدی مانند روغن های تقویتی هستند . در این مقاله راه تشخیص سرب در رژ لب را برایتان بیان میکنیم .

اشنایی با راه تشخیص سرب در رژ لب

وقتی میخواهید ببینید که ایا رژ لب سرب دارد یا نه مقداری از ان را روی دستتان بمالید . سپس یک انگشتر طلا را روی ان بکشید تا خراشی در رنگ رژ لب ایجاد شود . اگر دیدید رنگ رژ لب به مشکی مایل شد بدانید که این رژ لب حاوی سرب است .

سرب رژ لب و سرطان

به گزارش بخش پارسی وان ، طبق گفته دکتر ناهید نمان که در بیمارستان تورنتو بخش سرطان سینه فعال است ، اخیراً قیمت رژ لب‌هایی با مارک Red Earth  و Sold at ESPRIT از ۶۷ دلار به ۹.۹۰ دلار تقلیل یافته است. این نکته را بدانید که همه این رژ لب ها دارای سرب هستند .

حال این سرب چیست ؟ به گزارش پارسی وان ، سرب یک ماده شیمیایی است که یکی از علل اصلی بروز سرطان می‌شود . برخی از رژلبهایی که حاوی سرب هستند عبارتند از :
CHRISTIAN DIOR
LANCOME
CLINIQUE
Y.S.L
ESTEE LAUDER
SHISEIDO
RED EARTH)LIP GLOSS)
CHANEL
MARKET AMERICA-MOTNES LIPSTECK

هرچه قدر سرب در رژ لب بیشتر باشد احتمال بروز سرطان نیز بیشتر می شود . یاداوری میکنیم  رژلب Y.S.L حاوی بالاترین میزان سرب می‌باشد. نکته دیگر این که رژ لب هایی که ماندگاری بیشتری دارند سرب بیشتری دارند .شعر طنز سلام ( پسره فقط سلام کرد )

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *