خانه » اخبار روز » خبر اعلام وضعیت کارت های سوخت

خبر اعلام وضعیت کارت های سوخت

به گزارش بخش خبری سایت پارسی وان نایب رئیس دوم کمیسیون انرژی مجلس بیان کرده که  حذف کارت های سوخت اصلا به مصلحت کشور نیست و همچنین دونرخی شدن بنزین فساد آور است .

اعلام وضعیت کارت های سوخت

سیدعلی ادیانی راد نایب رئیس دوم کمیسیون انرژی مجلس دهم شورای اسلامی درباره تغییرات احتمالی در قانون بودجه سال ۹۵ به ویژه در خصوص قیمت و نحوه عرضه سوخت، بیان میکند که  حذف کارت های سوخت اصلا به صلاح و مصلحت کشور نیست و خطرات و عوارض بدی دارد .

به گزارش پارسی وان یک از هدفهای کارت سوخت کنترل مصرف مردم بود. اگر مردم از کارت شخصی استفاده نکنند همان کارتهای سوختی که در جایگاه های سوخت است باز هم سبب ضرفه جویی مردم در مصرف بنزین شده است . اما اگر کلا این کارتهای سوخت حذف شود میزان صرفه جویی مردم در مصرف بنزین کاهش می اید .

سیدعلی ادیانی راد نایب رئیس دوم کمیسیون انرژی مجلس دهم شورای اسلامی بیان میکند که حذف سامانه هوشمند و کارت های سوخت در دستور کار نیست و برای تحقق این امر ابتدا باید کارهای تکمیلی و فرآیند خاصی طی شود که  به این زودی ها انجام شدنی نیست . کارت سوخت باعث اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در مصرف بنزین شده است .به گزارش پارسی وان ، تا زمانی که کسی قدر چیزی را نداند و جیره بندی نشود در مصرف ان صرفه جویی نمی کند . متاسفانه برخی افراد میگویند ما پولش را داریم پس هر چه قدر بخواهیم مصرف میکنیم اما نمیدانند اگر صرفه جویی نباشد و این ذخایر رو به اتمام برسد وقتی بنزینی برای خرید نباشد این پولها به درد نمی خورد .

همچنین بیان میکند فعلا رای گیری با این موضوع انجام نشده است ، اما میدانم اکثر افراد با  موضوع حذف کارهای سوخت مخالف هستند . او بیان میکند یکی از دلایل رانت،فساد و ویژه خواری ، دو نرخی شدن یک کالا یا خدمات است  . بنابراین اگه همه چیز تک نرخی شود این اتفاق ها  نمی افتد . در مورد قضیه بنزین نیز همین طور است .شعر طنز سلام ( پسره فقط سلام کرد )

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

یائسگی

داغ شدن در یائسگی چگونه صورت می گیرد؟

داغ شدن یک احساس گرمای غیر قابل تحمل است که زنان در یائسگی آن را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.