خانه » روانشناسی » برای زندگی بهتر » نکات جادویی برای درمان افسردگی

نکات جادویی برای درمان افسردگی

افسردگی یکی از مشکلات شایعی است که بسیاری از افراد دچار ان هستند و خود نمیدانند . افسردگی شامل علایمی مثل بی هدفی، ناراحتی پیاپی و بی انگیزگی است. راکد شدن زندگی نیز از علایم افسردگی است. درمان افسردگی راههای گوناگونی دارد. برای درمان افسردگی باید تنوعی به زندگی تان بدهید .

راههای درمان افسردگی و نکات ضروری

دکوراسیون اتاقتان را عوض کنید. به مهمانی های ارام بخش بروید . پیاده روی و ورزش را به برنامه زندگی تان اضافه کنید. اهنگ شاد گوش کنید. برقصید و شادی کنید. به خدا نزدیک شوید. قران و دعا در درمان افسردگی تاثیر زیادی دارد. کسی نباید از افسردگی خجالت بکشد بلکه باید از همین الان تلاشی برای درمان ان بکند .

 به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ،برای درمان افسردگی همیشه به خدا توجه کنید . خدا و یاد خدا ر ا فراموش نکنید . بدانید که در هر نقطه ای از زمین که باشید خدا همان جاست و مراقب شماست . خدای امروز فردا هم هست . هیچ وقت احساس عجز و ناامیدی نکنید . همیشه امیدتان به خدا باشد و بدانید اگر به هدفی نرسیده اید یا تلاشتان به اندازه نبوده یا تا الان به مصلحت شما نبوده است .

روشهای دیگر درمان افسردگی

برای درمان افسردگی حرفهای مثبت و امیدوارانه بزنید. نیروهای منفی را از خود دور کنید. همیشه به خود انرزی مثبت بدهید. این قانون جاذبه است که به هر چه فکر کنی به همان می رسی. پس همیشه به چیزهای خوب فکر کنید.

حتی اگر خودتان ناراحتید جلوی دیگران شاد باشید . این کار در درمان افسردگی موثر است . تمرین لبخند زدن بکنید . حتی اگر خنده تان نمی اید نقش ادمهای خندان را بازی کنید و دهانتان را به حالت خنده چند دقیقه یکبار باز کنید . فال امروز تان را ببینید .

یادتان باشد افسردگی با گوشه نشینی و گریه حل نمی شود. با تلاش نکردن هم کسی به جایی نمی رسد. یکی از علل اصلی افسردگی مقایسه کردن با دیگران است. هیچ وقت خودتان را با کسی مقایسه نکنید. او زندگی خود را دارد.

با دیگران رفتار دوستانه اي داشته باشيد. سعی کنید به اطرافیان خود محبت کنید. هیچ وقت تنها نباشید ومدام رفت و امد کنید. دایم خودتان را سرگرم کنید. سرگرم کار ، هنر یا هر چیز دیگری که فکرش را بکنید. هیچ وقت سراغ کارهای منفی مثل سیگار و .. نروید. فیلم های کمدی و خنده دار ببینید . با دوستان واطرافیانی که میتوانند شما را بخندانند رفت و امد کنید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

سنگ کلیه

سنگ کلیه چیست و درمان آن چگونه است و چند نوع سنگ کلیه وجود دارد

سنگ کلیه یکی از دردناک ترین نوع بیماری است و به شکلی درد می گیرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.