خانه » اخبار روز » اجتماعی » خبرجدید دستگیری ۵۰ دختر و پسر در پارتی

خبرجدید دستگیری ۵۰ دختر و پسر در پارتی

خبرجدید دستگیری ۵۰ دختر و پسر در پارتی شبانه رسانه های مجازی را پر کرده است. دستگیری ۵۰ دختر و پسر در پارتی شبانه موضوعی است که رئیس دادگستری شهرستان دماوند در شهر آبسرد خبر داده است .

خبرجدید دستگیری ۵۰ دختر و پسر در پارتی شبانه

به گزارش بخش خبری سایت پارسی وان ، مجتبی محمدی بیان میکند با ترفندی خاص توانستیم  پارتی شبانه مختلط در حومه شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند را منهدم کنیم و در این عملیات حدود ۵۰ دختر و پسر در پارتی شبانه ای دستگیر شدند.

مجتبی محمدی بیان میکند دعوت این افراد از طریق فضای مجازی بوده و شخص میزبان مهمانان را در فضای مجازی به این جشن دعوت کرده است و مهمانان هم قبول کرده اند .

همچنین رئیس دادگستری شهرستان دماوندبیان کرد که مأموران انتظامی توانستند با درصد فضای مجازی و بررسی‌های لازم با اخذ دستور قضایی پارتی شبانه را منهدم کنند. اعضای این پارتی را دستگیر کرده و به کلانتری ببرند .

 به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ،جالب است بدانیدکه وقتی اینها را دستگیر کرده اند حدود  ۲۵ لیتر مشروبات الکلی هم در ان مکان کشف شده است. در این خصوص، پرونده قضایی تشکیل و در حال رسیدگی است. فال امروز تان را ببینید .

در جامعه امروزی و با این فضاهای مجازی خانواده‌ها باید توجه بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند تا در  چنین شرایطی قرار نگیرند. مراقب دوستان فرزنداتان باشید. عده بسیاری از افراد حتی در این پارتی های شبانه جان خود را از دست داده اند. یا خودشان زیاد چیزی مصرف کرده اند و یا کسی زیاد مصرف کرده و او را به قتل رسانده است.  همچنین ارتباطات‌ در فضای مجازی باید به صورت ریشه‌ای از سوی خانواده‌ها رصد شود تا فرزندانشان گرفتار این شیطنت ها نشوند . ( دستگیری ۵۰ دختر و پسر )

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

زلزله تهران

زلزله تهران و ایران جدیدترین خبرها

زلزله تهران در تاریخ 29 آذر 96 ساعت 11 شب تهران را لرزاند و همه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *