خانه » اخبار روز » قیمت ۱ میلیون تومانی چماق پیرزن ترک

قیمت ۱ میلیون تومانی چماق پیرزن ترک

قیمت یک میلیون تومانی برای چماق پیرزن ضد کوتادتاگران ترک، عنوان خبری است که رسانه های مجازی را پر کرده است. به گزارش بخش خبری سایت پارسی وان ، علی محمد الصبان، تاجری یمنی که مقیم عربستان است قصد دارد چماق این پیرزن را حدود  ۱۰۰ هزار ریال عربستان (حدود ۹۵ میلیون تومان ایران)بخرد .

اخباری درباره قیمت ۱ میلیون تومانی چماق پیرزن ترک

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ، علی محمد الصبان، تاجر یمنی مقیم عربستان درباره علت این کار میگوید : من قصد دارم  برای خرید چوب دستی پیرزنی که برای مقابله با کودتاچیان ترکیه به خیابان آمده بود، ۱۰۰ هزار ریال بپردازم. وقتی از او پرسیدیم که چرا این کار را میکنید او در جواب گفت : من از کار این پیرزن ترک خوشم آمد، چون خطر پیروزی کودتاچیان و تاثیر سوء آن بر سرنوشت فرزندان و نوه هایش را درک کرد و به خیابان چماق به دست رفت .

چماق پیرزن ترک، صد میلیون می‌ارزد!
چماق پیرزن ترک، صد میلیون می‌ارزد!

در خبرهای قبلی هم امده بود که یک مرد عربستانی قصد داشته گوشی تلفنی را که پس از آغاز کودتا، اردوغان با آن به مردم ترکیه پیام داده بود، به مبلغ یک میلیون ریال عربستان بخرد . اما این  در حالی است رسانه های عربی از جمله العربیۀ عربستان، به جانبداری از کودتاچیان در ساعات اولیه کودتا و پیش از شکست قطعی آنان، متهم شده اند. دولت امارات هم به حمایت مالی و سیاسی از کودتاچیان متهم میباشد . دختر و پسرا به چیا فکر میکنن ؟

چماق پیرزن ترک ۲
چماق پیرزن ترک ۲
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

یک دیدگاه

  1. اقا یه سوال دارم
    روزی یک پست میذارید یا نن بلد نیستم خوب توسایت بچرخم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *