خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » ۸ قدم آرایش صورت برای مهمانی شب

۸ قدم آرایش صورت برای مهمانی شب

خانم ها دوست دارند وقتی وارد یک مهمانی می شوند حسابی بدرخشند و مورد توجه همه قرار بگیرند. بنابراین دوست دارند لباس و آرایششان تک باشد. آرایش صورت برای مهمانی شب ترفندها و مراحل خود را دارد. در این مقاله ۸ قدم مهم درباره آرایش صورت برای مهمانی شب را برایتان بیان می کنیم.

ترفندهای آرایش صورت برای مهمانی شب در ۸ مرحله

آرایش صورت برای مهمانی شب تفاوتی با آرایش در روز داردو ان اینست که در شب باید چشمانتان حسابی بدرخشد. برای این کار باید ترفندهایی را بلد باشید. اکنون برخی از این ترفندها را برایتان بیان میکنیم .

قدم اول: اولین قدم در آرایش صورت برای مهمانی شب اینست که باکمک فونداسیون‌های ۱۵ ساعته، پوست خود را همسطح کنید و چاله‌های پوست خود را بپوشانید . میتوانید از انگشت برای استفاده و پخش‌ کردن آن کمک بگیرید .

قدم دوم: قدم دوم برای آرایش صورت برای مهمانی شب این است که با استفاده از قلم‌ مو، کرمی را که برای دوام بیشتر ساخته‌ شده و درجه رنگش، یک درجه از رنگ پوستتان روشن‌تر است، بر زیر چشمان خود بکشید . برای این کار هم از انگشتانتان کمک بگیرید .

قدم سوم: اکنون نوبت به رژ گونه کشیدن است . برای ماندگاری بیشتر رژ‌گونه، ابتدا با انگشتان خود مقداری رژگونه کرمی بمالید، سپس با پودر رژگونه، یک لایه بر روی آن اضافه بکنید.

قدم چهارم: اکنون نوبت به زیبایی ابرو است . بنابراین برای پر‌ کردن جاهای خالی درون ابرو‌های تان، از سایه های مخصوص ابرو استفاده کنید.

قدم پنجم: به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ، شما میتوانید برای داشتن یک رژ لب خوش رنگ و ماندگار برای یک میهمانی طولانی مجبورید بار‌ها رژ بزنید، اما اگر رژی که استفاده می‌کنید رنگ نزدیک‌تری به پوستتان داشته باشد و از مداد بادوام استفاده کنید، دیگر نیازی نیست که وسط مهمانی ارایش لبتان را تجدید کنید. برای این کار کافیست از مدادی استفاده کنید که یک درجه از رنگ معمولی لبتان تیره تر باشد، ابتدا با مداد روی مرز لبتان بکشید، سپس با مداد داخل خط کشی را رنگ کنید و بر روی آن رژ استفاده کنید.

قدم ششم: برای کشیدن سایه مهمانی شب ، مقداری سایه پلک به رنگ قهوه‌ای روشن چشم را به قسمت داخلی پلکتان بزنید، سپس سایه‌ای طوسی رنگ غلیظ را زیر پلک پایینتان بکشید.

قدم هفتم: برای کشیدن خط چشم شما میتوانید قلم‌موی تان را به خط چشم مشکی اغشته کنید و سپس آن را بر سرتاسر قسمت فوقانی پلکتان بکشید. در مرحله بعد با کمک سایه مشکی آن قسمت را به خوبی بپوشانید و انتهای آن را به شکل بالی مستقیم در‌ بیاورید. دقت کنید یکی از بالها کوتاه نباشد و دیگری بلند. از یک مداد با دوام بالا برای کشیدن بر روی پلک پایینی استفاده کنید. با استفاده از کمی از سایه‌ای که در پلک بالاتان استفاده کرده‌اید، کمی بروی پلک پایینتان بزنید.

قدم هشتم: از ریمل مشکی و مژه فرکن برای پرکردن مژه هایتان استفاده کنید .

اگر این مراحل را با دقت انجام دهید مطمین باشید ارایش خوبی خواهید داشت . یادتان باشد ارایش هرچه ساده تر باشد شیک تر است .

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.