خانه » آرایش و زیبایی » آرایش مو » مراحل و روش رنگ کردن کلاه گیس

مراحل و روش رنگ کردن کلاه گیس

رنگ کردن کلاه گیس در منزل براحتی امکان پذیر است . شاید برخی از شما به ذهنتان خطور نکرده باشد که میتوان کلاه گیس را هم رنگ کرد . ولی این کار شدنی است . برای رنگ کردن کلاه گیس روش های مختلفی وجود دارد . این روش ها به مدل کلاه گیس شما و کیفیت ان بستگی دارد .

نکات و روش های رنگ کردن کلاه گیس

• برای رنگ کردن کلاه گیس روی بسته یا جعبه ان را مطالعه کنید . شاید اصول خاصی برای رنگ کردن داشته باشد . همچنین همان لحظه که کلاه گیس را میخرید از فروشنده اطلاعات کافی را در این مورد کسب کنید . شاید دستور خاصی برای رنگ کردن این نوع کلاه گیس وجود داشته باشد .

• برای رنگ کردن کلاه گیس ، رنگ مویی را که خریده اید طبق دستوری که روی جلد ان نوشته است با میزان کافی اکسیدان ترکیب کنید . سپس ظرف را به اندازه کافی تکان داده و انها را در کاسه ای به اندازه کافی ترکیب کنید .

•  به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ،در مرحله بعد برای رنگ امیزی موهای کلاه گیس تان ، موهای اکستنشن یا بخش های جداگانه ای از موی کلاه گیس را روی نوارهایی از فویل آلومینیومی بگذارید .

• سپس قلم مویی را در کاسه رنگ فرو برید و آن را به طور کامل مرطوب کنید. سپس موهای اکستنشن یا بخش های مختلف موی کلاه گیس را رنگ کنید و مطمئن شوید که به طور کامل مرطوب شده اند و رنگ به طور کامل به خورد ان ها رفته است .

• خب شما باید دقت کنید که در این مرحله  فویل آلومینیومی را به طور کامل اطراف هر تکه موی اکستنشن یا هر قسمت از موهای کلاه گیس بپیچید.اشتباهات آرایشی در کشیدن ابرو را بشناسید .

• اکنون باید به اندازه ای که روی جعبه رنگ نوشته صبر کنید تا مو رنگ بگیرید . میتوانید چند دقیقه یکبار به موها نگاهی بیندازید که مبادا از رنگ مورد علاقه تان فراتر برود و تیره یا روشن تر شود .

• اکنون باید موهای رنگ شده را حسابی بشویید . اینکار را  تا زمانی که در آب خارج شده از مو، هیچ رنگی نباشد، ادامه دهید. سپس آنها را روی حوله ای قرار دهید تا خشک شوند و ابی در ان نباشد .

به این ترتیب شما میتوانید موهای کلاه گیستان را رنگ کنید . کلاه گیس ایده ی خوبی برای زیبا شدن و تغییر کردن در مهمانی هاست. کسانی که از مدل موهای خود راضی نیستند ، یا مثلا موهایشان کوتاه است یا دوست ندارند موهایشان را رنگ گنند میتوانند از کلاه گیس استفاده کنند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *