خانه » اخبار روز » خبر ورود زیردریایی روسیه در آب عربستان

خبر ورود زیردریایی روسیه در آب عربستان

به گزارش بخش خبری پارسی وان دو زیر دریایی موشک انداز از روسیه در آبهای عربستان وارد شدند تا از اوضاع جنگ یمن باخبر شوند . طبق خبر های بدست امده ، محمد بن سلمان ، طی اطلاعات بدست آمده از وزارت دفاع عربستان به عادل الجبیر خبر داده که  روسیه کم کم در حال دخالت به جنگ یمن می باشد .

 خبر جدید ورود زیردریایی روسیه به آبهای عربستان

به گزارش”مجتهد” فعال عربستانی در حال حاضر دو زیر دریایی موشک انداز روسیه به آبهای عربستان وارد شدند تا بتوانند براحتی اوضاع جنگ در یمن را بررسی کنند .  به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان ،مجتهد فاش کننده اسرار آل سعود است و از اعضای این خاندان می باشد .

به گزارش مجتهد،محمدبن سلمان کسی بود که طی اطلاعات بدست آمده از وزارت دفاع عربستان به عادل الجبیر خبر داد که روسیه کم کم در حال دخالت در جنگ یمن است. الجبیر اطلاعات دقیق و صد در صدی از دخالت روسیه در یمن را به مجتهد داده است و مجتهد دلیل اینکه عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی را واداشت تا به روسیه پیشنهاد دهد بخشی از سهم خارومیانه به مسکو اختصاص داده شود همین امر است .

همچنین بایدیاداوری کنیم که عادل الجبیر خطاب به مقامات روسیه گفته بود که ما حاضریم سهمی در خاورمیانه به آن دهیم که این کشور را بسیار نیرومندتر از دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق کند. وزیر خارجه عربستان گفته است به نفع روسیه و منافع آن است که در راستای تقویت روابط با عربستان به عنوان گامی رو به جلو قدم بردارد.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله در سخنان دیشب خود با اشاره به اقدام الجبیر در پیشنهاد دادن به روسیه گفت:

«وزیر خارجه عربستان آمده و به روسیه پیشنهاد می‌دهد که من سهم خوبی از منطقه به شما می‌دهم… چه حرف خنده‌داری. چه جوکی واقعا. واقعا چه مسخره‌بازی‌ای.» «چرا [این را می‌گویم؟]. مگر تو بر کل منطقه مسلط هستی و همه سهم‌ها دست توست که یک سهم به روسیه، یه سهم به آمریکا و یک سهم به فلانی و فلانی بدهی؟ دیوانه‌ای؟ مجنونی؟ تو در موقعیتی نیستی که سهم بدهی و معامله کنی. نه تو در این موقعیت هستی نه پادشاهانت و نه اربابانت.»

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *