خانه » آرایش و زیبایی » اموزش ماسک روشن کننده برای انواع پوست

اموزش ماسک روشن کننده برای انواع پوست

بسیاری از افراد دوست دارند پوست روشنی داشته باشند. اما راهکار ان را نمیدانند. شاید با کمک کرم های ارایشی بتوان به مدت کوتاه پوست روشنی داشت اما واقعا راهکار روشن شدن پوست برای همیشه چیست ؟ در این پست از مجله اینترنتی پارسی وان به اموزش انواع ماسک روشن کننده پوست می پردازیم .

اموزش انواع ماسک روشن کننده برای انواع پوست صورت

در زیر به اموزش تهیه ماسک روشن کننده پوست برای پوستهای نرمال ، چرب و خشک میپردازیم. سعی کنید با توچه به نوع پوستتان حتما این ماسک ها را امتحان کنید .

.

ماسک روشن کننده پوست برای پوستهای نرمال

۱ فنجان ماست

۳ قاشق غذا خوری جو دو سر پرک ریز

برای تهیه این ماسک برای پوستهای نرمال ابتدا یک فنجان ماست و سه قاشق غذاخوری جو دو سر پرک ریز را با هم مخلوط کنید . سپس این مخلوط را به مدت حداقل ۴ ساعت در یخچال نگه دارید. پس گذشت این زمان ، ماسک را به روی صورتتان بمالید و اجازه دهید کاملا خشک شود. سپس صورتتان را با آب ولرم بشویید. ماسک معجزه آسا برای ترمیم موهای آسیب دیده

.

.

 

ماسک روشن کننده پوست برای پوستهای چرب

۱ فنجان ماست

۳ قاشق غذا خوری جو دو سر پرک ریز

۱ عدد آبلیمو تازه

برای تهیه این ماسک برای پوست های چرب ، ماست و جو دو سر پرک را با هم ترکیب کنید .این مخلوط را حداقل ۴ ساعت در یخچال نگاه دارید. پس از آماده شدن ماسک، آبلیمو را هم به ان اضافه کنید .سپس این مواد را بروی صورت مالیده و بگذارید کاملا خشک شود . بعد از خشک شدن میتوانید صورتتان را با آب ولرم بشویید.

.

ماسک روشن کننده برای انواع پوست
ماسک روشن کننده برای انواع پوست

.

ماسک روشن کننده پوست برای پوستهای خشک

۱ فنجان ماست

۳ قاشق غذا خوری جو دو سر پرک ریز

۱ قاشق غذا خوری روغن زیتون

برای تهیه این ماسک برای پوست های خشک، ماست و جو دو سر پرک را با هم ترکیب کنید .این مخلوط را حداقل ۴ ساعت در یخچال نگاه دارید. پس از آماده شدن ماسک، روغن زیتون را هم به ان اضافه کنید .سپس این مواد را بروی صورت مالیده و بگذارید کاملا خشک شود . بعد از خشک شدن حدود ۳۰-۴۰ دقیقه میتوانید صورتتان را با آب ولرم بشویید.

.

.

ماسک برای شادابی و طراوت پوست

خیار ……………………………………………… ۱ عدد درشت

سبوس جو دو سر (پودر شده ) ………………………… ۲ قاشق غذا خوری

در مرحله اول برای تهیه این ماسک برای شادابی پوست ؛ ابتدا خیار را رنده کنید و سبوس جو دو سر پودر شده را به آن اضافه کنید. اجازه دهید ۲ ساعت در یخچال بماند.سپس روی صورت قرار دهید تا ماسک خشک شود. بعد از خشک شدن میتوانید صورتتان را با آب ولرم بشوئید. سعی کنید چند بار این کار را انجام دهید تا متوجه تغییرات قابل توجه روی صورتتان بشویدو

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *