خانه » اخبار روز » راههای کنار آمدن با بینی بزرگ در ۹ قسمت

راههای کنار آمدن با بینی بزرگ در ۹ قسمت

ایرانی ها اکثرا بینی بزرگی دارند. بینی هر منطقه از جهان تقریبا شبیه هم است. برای همین ایران یکی از کشورهایی است که آمار جراحی بینی بالایی دارد. اما چرا با بیینی خود کنار نمی ایید؟ عمل کردن ریسک های زیادی دارد. جدا از عوارض ان ممکن است به بینی دلخواهتان نرسید. ان وقت چه میکنید؟ میخواهید دوباره بینی تان را عمل کنید. سعی کنید افکارتان را عوض کنید تا بینی و سایر اجزای بدنتان در پیش چشمانتان زیبا به نظر اید .در این بخش از سایت پارسی وان ۹ قدم برای کنار آمدن با بینی بزرگ را برایتان گرداوری کرده ایم. این قدم ها را به ترتیب مطالعه کنید و در زندگی خود بکار ببرید .

راههای کنار آمدن با بینی بزرگ
راههای کنار آمدن با بینی بزرگ

پله اول برای کنار آمدن با بینی بزرگ

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان در قدم اول برای آشتی با بینی تان ، از خودتان بپرسید چرا بینی تان را دوست ندارید؟ زیادی کشیده یا بلند است؟ گوشتی است یا نوک پهنی دارد؟ پره های بزرگ دارد؟ به هر حال اول از همه باید بدانید که کدام ویژگی بینی تان را دوست ندارید که هر روز وقتی خودتان را در آینه می بینید، غصه میخورید .

پله دوم برای کنار آمدن با بینی بزرگ

در دومین مرحله به بینی تان با دقت بیشتری نگاه کنید . تناسب آن را با قسمتهای دیگر صورتتان بسنجید. اولا به این نگاه نکنید که بینی من در کل بزرگ است . این بینی برای صورت شماست . نه صورت شخص دیگری . بلکه بینی تان را نسبت به صورت خود و با توجه به پهنا یا کشیدگی صورتتان بسنجید. دوما این را در نظر بگیرید که بینی شما در اتفاق های زندگی تان هیچ نقشی ندارد. تنها به این دلیل اذیت میشوید که خودتان این موضوع را بزرگ کردید.

پله سوم برای کنار آمدن با بینی بزرگ

به بینی آدم های اطرافتان بیشتر دقت کنید. احتمالا بینی بعضی ها از شما به مراتب بدتر است و بعضی ها هم بینی هایی با اشکال نامتعارف دارند. چرا تاکنون به این موضوع دقت نکرده بودید؟ وقتی شما به بینی دیگران توجه نمی کنید و به طور حتم خیلی از آدم ها هم به بینی شما توجهی نمی کنند . بارها برای خود من اتفاق افتاده که سالها با یک نفر دوستم و او را یک شخص موفق و شیک میدانم . بعد که تصمیم میگیرم بینی های دیگران را مقایسه کنم متوجه میشوم که چقدر بینی او بزرگ بوده و من اصلا نفهمیدم . گلو درد چرکی چیست؟

پله چهارم برای کنار آمدن با بینی بزرگ

به ستاره های سینما و افراد مشهور خوب نگاه کنید. خیلی از آنها بینی بزرگ با شکل غیرعادی دارند. اگر فردی با این بینی بد شکل توانسته سوپراستار شود؛ پس بینی شما آنقدرها هم که فکر می کنید مانع از پیشرفت شما نیست. پس به جای اینکه به فکر دماغ و قیافه تان باشید به سوی موفقیت بروید و توقف نکنید.

پله پنجم برای کنار آمدن با بینی بزرگ

مسلما اگر بینی تان را عمل کنید دیگر خودتان ن نیستید. قیافه تان عوض می شود و شاید خودتان را هم در آینه نشناسید. خیلی از افراد جذاب بینی های بزرگی دارند که به چشم کسی نمی آید. حتی ورزشکاران شناخته شده یا تمام ثروتمندان و مشاهیر هم بینی های خوش فرم و خوش تراش ندارند.

پله ششم برای دوست داشتن بینی ام

سعی کنید به اجزای زیبای صورتتان توجه کنید . مثلا چشمها ، ابروها ، مژه ها ، لب ، خال ، پوست یا .. و مدام ان را برای خود مهم و برجسته نشان دهید. از بینی دغدغه ذهنی نسازید. به دنبال اجزایی از صورتتان باشید که دوستشان دارید. آنها را محور توجه قرار دهید و اینقدر به ظاهرتان فکر نکنید. بهترین کار این است که مدام جلوی آینه نباشید و از آن هر چه بیشتر فاصله بگیرید. در این صورت بینی شما به مشکل پیچیده ای تبدیل نمی شود.

پله هفتم برای دوست داشتن بینی ام

سعی کنید سالم و سرحال باشید . ورزش کنید. اگر نمی توانیدبینی تان را تغییر دهید می توانید احساستان را نسبت به کل بدنتان عوض کنید. اگر فکر می کنید بینی بزرگ «زشت» به نظر می رسید این طرز فکر را فراموش کنید و به جای آن با داشتن بدنی متناسب سالم و قوی تر به نظر برسید.

پله هشتم برای دوست داشتن بینی ام

مهمترین دلیل این حستان کمبود اعتماد به نفس است . چرا باید خودتان را دوست نداشته باشید . چرا تاییدیه دیگران درباره چهره شما برایتان مهم است . اگر دخترین و در شرف ازدواج ، به نظر شما شخصی که شما را برای دماغتان نخواهد مرد زندگی بوده است ؟ این شخص صد در صد اگر با شما ازدواج میکرد رقیبان زیادی برای شما در ذهنش تجسم میکرد . اعتماد به نفس تان را بالا ببرید. کارهایی را انجام دهید که با کمک آنها احساس خوبی پیدا می کنید. در نتیجه با گذشت زمان دیدگاه شما نسبت به بینی تان تغییر می کند.

پله نهم برای دوست داشتن بینی مان

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان سعی کنید عاشق خودتان باشید . لباس شیک بپوشید . به موها ، دندان و ناخنتان برسید . مدام حمام بروید و ارایش ملایمی کنید . وقتی عاشث خودتان باشید دماغتان را هم دوست خواهید داشت . سعی کنید خودتان را به خاطر آنچه هستید بپذیرید و به نظر دیگران درباره خودتان توجه نکنید. شاید وقتی بینی تان را دوست ندارید این پیشنهاد کمی دشوار باشد اما آن را به دفعات تمرین کنید تا خودتان را بیشتر دوست داشته باشیدو از زندگی لذت ببرید.

دیگران باید عاشق اخلاق و رفتار و متانت شما شوند . باید عاشق اعتقاداتتان شوند . نه اندامتان ، نه ثروتتان و نه قیافه تان . چون همه اینها در یک ثانیه با یک تصادف یا هر اتفاق دیگری نابود می شود . اما اخلاق در ذات ادم است . خودتان هم دیگران را فقط به خاطر باطنشان دوست داشته باشید و هیچ وقت روی قیافه کسی قضاوت نکنید.

سعی کنید این فرهنگ را در همه اقوام  و دوستانتان جا بیندازید :

قضاوت کردن از روی ظاهر ممنوع .


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پرخوری

پرخوری های عصبی را چگونه می توانیم کنترل کنیم؟

رابطه غذا و خلق وخوی. در این مطلب از مجله اینترنتی پارسی وان درباره پرخوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *