خانه » اخبار روز » نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و دونالد ترامپ برنده!

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و دونالد ترامپ برنده!

همه منتظر اخرین نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستیم. به نظر شما نتیجه این انتخابات چیست؟

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

گزارش ها حاکی از آن است بر خلاف بسیاری از نظر سنجی های معتبر جهان، هیلاری کلینتون که تا شب گذشته برنده این نتیجه انتخابات محسوب می شد. دونالد ترامپ با پیروزی بر ایشان تمام این نظر سنجی ها را زیر سوال برد.

شعار انتخاباتی ترامپ: آمریکا را بار دیگر عظیم گردان
شعار انتخاباتی ترامپ: آمریکا را بار دیگر عظیم گردان

به گزارش پارسی وان دونالد ترامپ جمهوری خواه که پیشتر با مصاحبه های منفی خود بسیاری از روشنفکران و متفکران را از خود دور کرده بود، توانست با اختلاف نزدیک رقیق دموکرات خود کلینتون را کنار زده و در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ پیروز گردد. طرفداران و رای دهندگان این کاندیدای ریاست جمهوری از ساعت نخستین شمارش رای به شادی و پایکوبی پرداخته بودن چرا که هر ساعت اخبار شگفت انگیزی از کمیته شمارش آراء در سراسر جهان پوشش داده می شد.

خبر گزاری نیویورک تایمز که پیشتر به طرفداری از هیلاری کلینتون محکوم شده بود، در ساعات آخر شمارش نتایج آرای انتخابات آمریکا ، ۹۱ درصد شانس پیروزی را برای آقای دونالد ترامپ اعلام نمود.

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2016
نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۲۰۱۶

عصبانیت هیلاری کلینگتون

به گزارش پارسی وان هیلاری کلینگتون عصبانی است و میگوید احتمال دارد در انتخابات ریاست جمهوری تقلب شده باشد. وگرنه نتایج نمیتواند به این سرعت عوض شود.

هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه ی امریکا درباره ماجرای حمله به کنسولگری امریکا در بنغازی میگوید : از ۱۱ سپتامبر که حمله به کنسولگری امریکا در بنغازی اتفاق افتاد،وی مسئولیت رخدادها را پذیرفت.

هیلاری کلینتون در سخنان خود خشم و ناامیدی اش را نشان داد . مقامات وزارت امور خارجه ی امریکا در چند ماه گذشته این خشم را حس کرده بودند. آنها در این مدت حس می کردند که جمهوری خواهان از حمله به کنسولگری امریکا در بنغازی به عنوان موضوعی منفی علیه عملکرد دولت اوباما استفاده خواهند کرد.

 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

بارک اوباما خطاب به مردم آمریکا در راستای نتایج انتخابات ریاست جمهوری

باراک اوباما، رئیس جمهور گذشته آمریکا، به مردم امریکایی اعلام کرده که وقتی نتیجه انتخابات اعلام شد به همدیگر نه به چشم دموکرات نگاه کنید نه به چشم جمهوری خواه . بلکه همه ما یک هموطن هستیم و از فردا خورشید امریکا همان خورشید امروز و دیروز است .  در هر شرایطی آمریکا بهترین کشور جهان خواهد بود. نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

انتخابات آمریکا 2016
انتخابات آمریکا ۲۰۱۶

نمودار تغییر پیش بینی نیویورک تایمز درباره برنده انتخابات آمریکا
نمودار تغییر پیش بینی نیویورک تایمز درباره برنده انتخابات آمریکا

دونالد ترامپ ناراضی از نتایج انتخابات ریاست جهموری

ترامپ در مصاحبه ای تلفنی به خبرگزاران آمریکایی میگوید که از روند کلی برگزاری انتخابات راضی نبوده است . همچنین ترامپ میگوید : گزارش‌هایی هست که می‌گوید دستگاه‌های رأی‌گیری، آراء را به نام دموکرات‌ها تغییر داده اند.

دونالد ترامپ

ترامپ به خبرنگار امریکایی در مصاحبه تلفنی می گوید : منتظریم ببینیم نهایتاً امروز چه اتفاقی می‌افتد. امیدوارم که نتایج خوب باشد و باز هم امیدواریم که جایی برای نگرانی نباشد یعنی امیدواریم که برنده شویم. امیدوارم همه چیز صادقانه باشد.

هیلاری کلینتون
هیلاری کلینتون

عکس العمل بازار بورس به برنده شدن ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری

 نمودار رشد قیمت طلا در بازارهای جهانی پس از اعلام نتایج انتخابات
نمودار رشد قیمت طلا در بازارهای جهانی پس از اعلام نتایج انتخابات
نمودار رشد قیمت طلا در بازارهای جهانی پس از اعلام نتایج انتخابات
 شاخص کل بورس تهران سقوط کرد
شاخص کل بورس تهران سقوط کرد
شاخص کل بورس تهران سقوط کرد

 نمودار قیمت نفت در بازارهای جهانی پس از اعلام نتایج انتخابات آمریکا

 نمودار قیمت نفت در بازارهای جهانی پس از اعلام نتایج انتخابات آمریکا
نمودار قیمت نفت در بازارهای جهانی پس از اعلام نتایج انتخابات آمریکا

سقوط قیمت نفت جهانی در واکنش به نتایج انتخابات آمریکا

قیمت نفت جهانی در روز چهارشنبه بدلیل برتری غیرمنتظره  آراء دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا  به شدت کاهش یافت . این انتخابات بازارهای جهان را در التهاب فرو برد.

نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا تا رکورد پایین ۴۳.۰۷ دلار در هر بشکه افت قیمت پیدا کرده و بیش از ۴ درصد نسبت به قیمت نهایی معاملات سه‌شنبه کاهش داشته است. همچنین نفت برنت که قیمت پایه جهانی است، ۲.۵ درصد کاهش یافته و به ۴۴.۸۷ دلار رسیده است.

درباره پرزیدنت ترامپ رئیس جمهور آمریکا

دونالد ترامپ (Donald J. Trump) در تاریخ ۱۴ ژوئن ۱۹۴۶ در در بخش کویینز نیویورک متولد شد. دونالد ترامپ یک آمریکایی تاجر، نویسنده، سرمایه‌گذار و مجری تلویزیون ، چهره ‌ معروف صنعت املاک و مستغلات در آمریکا ، رئیس هیئت مدیره و رئیس سازمان ترامپ می باشد.

به گزارش پارسی وان دونالد ترامپ (Donald J. Trump) فرزند فرد ترامپ، ساختمان ساز ثروتمند می باشد و توانسته شرکت پدرش را از سال ۱۹۷۱ تاکنون در اختیار خود بگیرد.

دونالد ترامپ در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی در اقتصاد می باشد.

دونالد ترامپ کیست ؟

جالب است بدانید که او نام ترامپ را بر روی محصولات زیادی و همچنین بر روي هتل‌ها و برج‌ها و كالاها و املاك زیادی زده و صاحب برند گرانقيمت ترامپ می باشد.

ارزش براند ترامپ در سال ۲۰۱۱ ، ۲۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده اما خود ترامپ اعتراض دارد و می‌گوید برند او در حدود ۳ میلیارد دلار می ارزد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

4 دیدگاه

  1. هه!!! ببين تورو خدا دقيقا با حرف عماد موافقم
    ترامپ فقط پولداره از بر عکس هیلاری از سياست و اينا چيز زيادي نمي دونه حالا تورو خدا ببين كجا نشست رييس جمهور و نفر اول تصميم گيرنده تو آمريكا

  2. ولی جدا هیچ کس اوباما نمیشه! جنتلمن با سواد و آدم حسابی. فک نکنم آمریکا دیگه بتونه رییس جمهوری به خوبی اوباما داشته باشه این ترامپ هم که از حرف زدن اش و رفتاراش مشخصه چیکارس لامصب پول چه ها که نمی کنه. پول داشته باش رییس جمهوری امریکام دست یافتنیه یاد اون جمله افتادم که میگه دارا باشی سارا خودش میاد حالا باید بگیم دارا باشی سمت رییس جمهوری خودش میاد :دی

  3. یا خدا!!! واقعا این رئیس جمهور آمریکا شد؟ جلل خالق.. خدا به داد امریکا و دنیا برسه حیف شد خانم کلینتون چقدر دوسش دارم..

  4. واقعا فک نمی کردم این مردک دونالد ترامپ این همه هوادار داشته باشه. از دیشب پای تلویزیون نشسته بودم اول منم فک می کردم هیلاری کلینتون برنده میشه ولی از نزدیکای صبح همه دنیا بهت زده شدند. خیلی از کسانی که تو ستاد هیلاری کلینتون بودن اونجا رو ترک کردن واقعا انتخابات ریاست جمهوری امریکا از صد تا فوتبال که استرس برد و باخت داره حساس تر بود.. مرسی پارسی وان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.