خانه » اخبار روز » خبر جدید از داعش و انهدام کاروان داعش

خبر جدید از داعش و انهدام کاروان داعش

انهدام کاروان داعش توسط الحشد الشعبی در غرب موصل یک خبر جدید از داعش است. به گزارش مجله پارسی وان نیروهای الحشد الشعبی در جبهه غرب موصل یک کاروان متعلق به گروه تروریستی – تکفیری داعش را منهدم کردند. طبق امار بدست امده این کاروان داعشی شامل هشت خودروی نظامی بوده است.

خبر جدید از داعش و انهدام کاروان داعش
خبر جدید از داعش و انهدام کاروان داعش

خبر جدید از داعش انهدام کاروان داعش با الحشد الشعبی

به گزارش پارسی وان نیروهای الحشد الشعبی در جنوب غرب موصل اعلام کردند که به زودی مرکز ناحیه ‘عبطه’ وابسته به شهرستان ‘الحضر’ را آزاد می کنند و گروه تروریستی داعش در این منطقه فلج خواهد شد.

طبق گزارشات بدست امده نیروهای الحشد الشعبی یک کاروان داعش که شامل ۸ خودروی نظامی بود را هدف حمله قرار داده و تمامی سرنشینان آن را هلاک کردند.

خبر : سرنوشت پسرک واکسی در هاله ای از ابهام/ عکس

نیروهای الحشد الشعبی در ادامه عملیات خود در محور غرب موصل چهار روستای ‘مفلکة جنوبی’، ‘الترکمانیه جنوبی’، ‘الترکمانیه شمالی’ و ‘السلام’ را آزاد کرده و دهها نفر از اهالی این روستاها را از اسارت عناصر تروریست داعش رها کردند.

نیروهای الحشد الشعبی جاده اصلی رابط تلعفر – عبطه و خطوط ارتباطی عناصر داعش بین تلعفر – الحضر را کاملا کنترل کردند.

عملیات آزادسازی شهر موصل از اشغال گروه تروریستی داعش در تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ مهرماه) با فرمان ‘حیدر العبادی’ نخست وزیر عراق شروع شد.

خبر جدید از داعش و انهدام کاروان داعش
خبر جدید از داعش و انهدام کاروان داعش

نیروهای عراقی از چند جهت در این نبرد به سوی موصل در حال پیشروی هستند. یگان های ویژه عراق از جبهه شرقی وارد شهر شده اند و تاکنون چند محله موصل را از اشغال داعش آزاد کرده اند.

موصل بزرگترین شهر عراق است که در اشغال گروه تروریستی داعش قرار دارد و بازپس گیری آن ضربه ای مهم به این گروه ترویستی وارد خواهد کرد.

نیروهای الحشد الشعبی در جبهه غربی موصل در حال پیشروی به سمت شهر ‘تلعفر’ هستند و اکنون فرودگاه این شهر در کنترل نیروهای ‘الحشد الشعبی’ قرار دارد.

امیدواریم به زودی زود خبر سرنگونی کل داعش را از کل جهان بشنویم.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.