خانه » اخبار روز » حبس در انتظار زنی که 4 بار قصد خودکشی در مترو داشت

حبس در انتظار زنی که 4 بار قصد خودکشی در مترو داشت

جام جم: زني كه با تظاهر به خودكشي در ايستگاه هاي مترو باعث ايجاد وقفه در حركت قطارها شده بود، به سه ماه حبس و ده ميليون ريال جزاي نقدي به نفع شركت بهره برداري متروي تهران محكوم شد.

به گزارش ايسنا، اسفند سال 90 گزارشي با موضوع خودكشي به امور حقوقي شركت بهره برداري متروي تهران ارسال شد كه نشان مي داد زني كه قصد خودكشي در مترو را داشته با كمك عوامل شركت بهره برداري مترو از زير قطار خارج شده اما اقدام وي موجب توقف هاي طولاني مدت و وقفه در خدمت رساني شركت به مسافران شده است.

در پي اين گزارش، با بررسي هاي فني مشخص شد اين زن براي چهارمين بار متوالي است كه اين اقدام را در ايستگاه هاي دروازه دولت،  شهرري،  ملت و خيام در فواصل  زماني مختلف و با اسامي و مشخصات جعلي مرتكب و هر بار نيز موجب ايجاد وقفه در خدمت رساني به مسافران شده است.

 

با به دست آمدن اين اطلاعات مديريت امور حقوقي شركت شكايتي با عنوان ممانعت از حركت قطارها در دادسراي ناحيه 7 سيد خندان مطرح كرد كه در نهايت داديار شعبه پس از احضار و شنيدن اظهارات زن متهم و دفاعيات نماينده حقوقي شركت، مجرم بودن وي را احراز و با صدور قرار مجرميت، پرونده را به دادگاه شهيد قدوسي تهران ارسال كرد.

شعبه 1040 جزايي آن مجتمع با احضار هر دو طرف و شنيدن اظهارات و دفاعيات متهم را به سه ماه حبس و با اعمال بند 2 ماده 3 قانون نحوه وصول برخي از درآمدهاي دولت، به پرداخت ده ميليون ريال جزاي نقدي در حق شركت بهره برداري مترو محكوم كرد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.