خانه » سلامت » داروهای گیاهی » راهی برای سفید شدن دندانها در خانه

راهی برای سفید شدن دندانها در خانه

سفید شدن دندانها در خانه راههای مختلفی دارد. گاهی وقتها وقتی جلوی اینه هستیم میبینیم که دندانمان حسابی زرد شده است و چهره مان کدر و بقول معروف بی ریخت شده است. در این بخش از پارسی وان میخواهیم مخلوطی را به شما اموزش دهیم تا با کمک ان دندانهایتان را در خانه جرم گیری کنید.

سفید شدن دندانها در خانه

سفید شدن دندانها در خانه

گاهی وقتها برای سفیدی دندان به سراغ مواد شیمیایی می رویم. اما همانطور که میدانید مواد شیمیایی برای بدن ضرر دارد. این مواد اثرات بدی را برای لثه ، دهان و دندان شما خواهند داشت. مانند التهاب لثه، حساس شدن دندان، درد دندان و ….

به گزارش پارسی وان برای سفید شدن دندان مقداری روغن نعناع دوآتشه ، کمی زردچوبه و یک قاشق غذاخوری نارگیل را تهیه کنید . این مواد به سفید شدن دندانها کمک زیادی میکنند. زردچوبه خاصیت ضد باکتری و ضد ویروسی دارد و  عفونت‌ های دهان را از بین می برد.

برای تهیه مخلوط سفید کننده دندان شما باید روغن نعناع دوآتشه ، کمی زردچوبه و یک قاشق غذاخوری نارگیل را باهم ترکیب کنید. سپس مخلوط را با مسواک به دندان‌های خود بکشید. برای حدود پنج دقیقه صبر کنید تا دندان‌هایتان استراحت کنند. سپس دوباره با مسواک روی دندان‌ها بکشید. در آخر دهان خود را آبکشی کنید. این کار را چند بار امتحان کنید تا به نتیجه مطلوبتان برسید. با یک بار انجام دادن نتیجه دلخواه را نخواهید گرفت.

بیشتر بدانید :  ۵ حرکت عالی برای چربی سوزی +عکس

سعی کنید حتما این ترکیب را در منزل تهیه کرده و به دندانهایتان بمالید. سفیدی دندان در لبخند زیبا و در نتیجه زیبایی چهره تان تاثیر زیادی دارد.

سفید کردن دندان با استفاده از جوش شیرین

جوش شیرین یکی از مواد طبیعی است که به شدت در سفید نگه داشتن دندانها تاثیر گذار است. برای اینکار کافیست مسواکتان را با آب خیس کرده و کمی جوش شیرین برروی آن بریزید.

در مرحله بعدی هم باید دندان هایتان را برای مدت دو دقیقه با با جوش شیرین مسواک کنید. سپس دهانتان را شسته و دهان را از جوش شیرین تخلیه نمایید. برای نتیجه گیری بهتر اینکار را ۱ تا ۲ دوبار در هفته انجام دهید.

سفید کردن دندان با پوست پرتقال

برای رفع بوی دهان و زردی دهان از پوست پرتقال استفاده کنید. برای اینکار کافیست قبل از خواب، پوست پرتقال را به دندان بمالید. ترکیب کلسیم و ویتامین C موجود در آن، میکروب های دهان و زردی دندان را نابود کرده و موجبخوشبو شدن دهان خواهد شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علائم عقرب زدگی

علائم عقرب زدگی چیست و چگونه میتوان آن را درمان کرد

علائم عقرب زدگی میتوان سوزش ،خارش،احساس تهوع،سرگیجه ،تنگی نفس ،و….را نام برد که اگر عقرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.