خانه » دانستنیهای خانواده » دانستنیهای بعد از ازدواج » مهمترین نکات همسرداری موفق خانم و اقا

مهمترین نکات همسرداری موفق خانم و اقا

نکات همسرداری موفق برخی دستورالعمل های مهم است که برای رسیدن به زندگی زناشویی موفق به انها نیاز داریم. شما باید این نکات را مطالعه کنید تا در زندگی زناشویی به مشکل بر نخورید.

مهمترین نکات همسرداری موفق
مهمترین نکات همسرداری موفق

نکات همسرداری موفق را بدانید

– به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان یکی از مهمترین نکات همسرداری موفق ینست که برای حفظ سلامتی‌ همسرتان همه تلاشتان را بکنید . سلامتی همسرتان باید برای شما مهم باشد و او هم باید این قضیه را متوجه شود.

– یکی دیگر از مهمترین نکات همسرداری موفق اینست که وقتی روز بدی را پشت سر گذاشته‌ اید به جای غرغر کردن و بحث و دعوا و عصبانی کردن طرف مقابل ، سرتان را روی شانه‌ های او  قرار دهید و حتی میتوانید گریه کنید. این کار مرد و زن هم ندارد.

– بعد از بچه دار شدن نباید رفتاترتان نسبت به هم عوض شود . نباید طرفتان فکر کند که بچه رقیب او شده است و شما را از او دور کرده است. با همدیگرو کمک هم  از فرزندانتان مراقبت کنید و در این مسیر با همدیگر قدم بردارید.

– یکی دیگر از مهمترین نکات همسرداری اینست که هر وقت همسرتان به سر کار میرود شما او را تا دم در بدرقه کنید و روز خوبی را برایش ارزو کنید. این کسر شان شما نیست و مطمین باشید همسرتان جور دیگر جبران میکند .

نکته : اگر مردی خیلی به زنی نمیگوید دوستت دارم دلیل بر دوست نداشتن نیست. مردها با زن ها فرق میکنند و به سختی احساساتشان را به زبان می اورند.

مهمترین نکات همسرداری موفق
مهمترین نکات همسرداری موفق

– یکی دیگر از نکات همسرداری موفق سکوت در هنگام دعواست. وقتی بین شما مشاجره و بحث شدید اتفاق می افتد سعی کنید سکوت کنید و اصلا جواب ندهید. وقتی که طرف مقابل کاملا ارام شد با لحنی نرم کمی با او حرف بزنید و از حق خود دفاع کنید. اما زور نگویید و اتش دعوا را دوباره روشن نکنید. همچنین گذشت داشته باشید و همه چیز را زودتر از یاد ببرید.

– یکی از نکات همسرداری رعایت ادب متقابل است. شما باید نسبت به هم مودب باشید و به همدیگر احترام بگذارید. این قضیه هم در خانه و در خلوت و هم جلوی مردم به یک اندازه اهمیت دارد. برخی افراد وقتی دو نفرند به هم به شدت احترام میگذارند اما جلوی جمع همدیگر را خرد میکنند . یا برعکس برخی جلوی جمعبه هم احترام میگذارند و در منزل هر کار دوست دارند میکنند. و هر دوی این کارها اشتباه است.

– عشق تان را هر روز به اندازه روز اول نگه دارید و اجازه ندهید هیچ وقت از ان کم شود. با خود نگویید که حالا که او را به دستا ورده ام همه چیز تمام شده است. ممکن است هر لحظه او را از دست بدهید .زمانی که برای نخستین بار همسرتان را دیدید و عاشقش شدید را به یاد بیاورید و نامه عاشقانه‌ای برایش بنویسید و طی آن جزئیات آن خاطره را برایش بازسازی نمایید.

– شما باید به او بفهمانید که همیشه به یادش هستید و او را دوست دارید به عنوان مثال داخل اتومبیل همسرتان یادداشتی بگذارید که روی آن نوشته شده : «عشق توست که چرخ‌های دنیا را می‌چرخاند».

بیشتر بدانید : راه جادویی درمان اعتماد به نفس پایین

-یکی دیگر از نکات همسرداری موفق اینست که در کمد لباس‌هایش عطر بپاشید و همیشه لباس های معطر بپوشید.

– اگر دلتان می‌ خواهد احساساتی برخورد کند، شما نیز با او احساساتی‌ تر باشید. و غیر مستقیم به او بفهمانید از او چه می خواهید.

– زمان، دل‌ های شکسته را درمان می‌کند!

نکته :

یک زن خوب، الهام‌بخش مرد است.

یک زن فوق‌العاده، نظر مرد را جلب می‌کند.

یک زن زیبا، مرد را شیفته خود می‌کند.

یک زن دل‌سوز، قلب مرد را می‌رباید.

– به نقطه ضعف‌های همسرتان پی ‌ببرید و زمانی که بین شما مشکلی پیش می‌آید، انگشت روی آنها نگذارید.

– دفترچه‌ای از حوادث جالبی که برایتان رخ داده است درست کنید و زمانی که او نیاز به کمی تجدید روحیه و تفریح دارد آن را در اختیارش بگذارید.

– وقتی در هوای سرد با هم قدم می‌زنید کت‌تان را درآورده و بر روی شانه‌هایش بیندازید.

– به او بگویید با تمام افرادی که تاکنون دیده‌اید  فرق میکند. این موضوع در روابط‌تان تحوّل شگفت‌انگیزی به وجود خواهد آورد.

برخی دیگر از نکات همسرداری موفق

– برای تشکر از کارهایی که برای شما کرده میتوانید دستش را ببوسید. این کار عشق بین شما را دو چندان میکند.

– فکر کنید که دیگر محبوب‌ تان را نخواهید دید و پس از آن نامه عاشقانه بلند بالایی برایش بنویسید و به او بگویید او و عشقش برای شما چه معنا و جایگاهی دارد.

 – یکی دیگر  از نکات همسرداری اینست که میتوانید همین امشب موقع شام خوردن در دهان همسرتان لقمه بگذارید. این کار هم لذت بخش است و هم عشق بین شما را بیشتر می کند.

– همچنین یادتان باشد که با او مانند یک انسان رفتار کنید نه یک وسیله یا ابزار.

– اورا مهم‌ترین شخصیّت دنیا برای خودتان بداندی و با او درست و مودبانه رفتار کنید و به شخصیتش احترام بگذارید. هیچ وقت حتی وقتی تنهایید او را له نکنید.

امیدواریم از اطلاعاتی که در این بخش از پارسی وان تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. اگر این نکات را در زندگی زناشویی خود رعایت کنید مطمین باشید موفق تر هستید و عشق بین شما دو چندان خواهد شد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

انواع پرده بکارت

انواع پرده بکارت و عکس پرده بکارت با توضیح

انواع پرده بکارت موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. پرده بكارت – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.