خانه » گوناگون » گردشگری » تور كشور روسيه و قطب هاي جمهوري كوهي

تور كشور روسيه و قطب هاي جمهوري كوهي

تور کشور روسیه و قطب های جمهوری کوهی

 

یکی از آثار دیدنی طبیعی تور روسیه که نمونه این صخره های غول پیکر را در هیچ جای دیگری به این شکل نخواهید دید. می گویند قدمت این صخره ها به ۲۰۰ سال پیش می رسد، و ارتفاع بلندترین آنها نیز چهل و دو متر می باشد و تنها خداوند خالق می تواند چنین اثر زیبایی خلق کند.

 

تور روسیه - صخره های غول پیکرتور روسیه – صخره های غول پیکر

 

تور سوچی ، کوه های البروس و صعود به یکی از قله های هفتگانه جهان

هفت قله به عنوان بلندترین و با ارتفاع ترین قله ها در جهان وجود دارند، که از بین آنها کوه های البروس در رده پنجم قرار دارند. اگر علاقمند به اسکی و اسنوبرد هستید، تور کشور روسیه را اصلا و ابدا از دست ندهید، بلندترین نقطه روسیه و حتی به نظر برخی این کوه زیبا و باشکوه بلندترین نقطه اروپاست، که ارتفاع این کوه به پنج هزار و ششصد متر برآورد شده است.

اگر به نام این کوه که البروس است دقت کنید، با نام رشته البرز هم ریشه است و اسم هر دوی این کوه ها شکلی از واژه زبان فارسی می باشد، و این کوه نیز در شمال فلات ایران، روسیه قرار دارد.  نام این کوه در زبان محلی مینگیتاو است که به معنی کوه سفید است، که دلیل آن این است که در تمامی فصول سال، پوشیده از برف می باشد.

اگر قصد صعود به این کوه زیبا را دارید و برای اینکار از تور روسیه قرار است استفاده کنید، شایان ذکر است که بهترین زمان برای ان کار ماه های ژوئن، ژوئیه، اوت و سپتامبر می باشد.

 

 

کوه های البروسکوه های البروس

 

تور سوچی و پارک لاپلند

این پارک با وسعت ۲۷۸۴ کیلومتری و با دارا بودن ۳۳ گونه مختلف از پستانداران و پرندگان، توسط سازمان یونسکو محافظت می شود. اگر از تور تابستان روسیه استفاده می کنید، می توانید از سرسبزی خیره کننده آن لذت ببرید و یا اگر در فصول سرد سفر کردید و علاقه وافری به تفریحات زمستانی دارید مانند عکس زیر، می توانید سفری بسیار زیبا بر مناظر برفی آن داشته باشید.

 

 

پارک لاپلندپارک لاپلند

متروی مسکو یکی از دیدنی ترین متروهای جهان

یکی از دلایلی که باعث می شود این مترو به یکی از جذابیت های دیدنی روسیه تبدیل و عضو ثابت تور تابستان روسیه مسکو شود قدمت بسیار زیاد آن است که از سال ۱۹۳۵ تا به حال از ساخت آن می گذرد و باعث می شود این مترو یکی از قدیمی ترین خطوط متروی شهری در جهان باشد، ساختار ریلی بسیار هوشمندانه و جذاب آن باعث شده میزان ترافیک در این شهر به حداقل آن برسد، این مترو هیچ وقت از رشد و توسعه متوقف نشده است بطوریکه حتی در طول جنگ جهانی و در آن نابسامانی ها نیز شاهد ساخت و گسترش این متروی زیبا و با شکوه هستیم.

وقتی در تور روسیه خود برای فرار از شلوغی به مترو می آیید حس می کنید که اشتباهی وارد موزه شده اید! پس با یک تیر دو نشان زده اید. سنگ های زیبا، مقاوم و گران قیمت و قدیمی که در ساخت این مکان زیبا و باشکوه استفاده شده هم شکوه آن را چند برابر کرده و هم از هزینه های بعدی مرمت و تعمیر آن جلوگیری کرده است و هم مجموعه ای ارزشمند را ایجاد کرده است.

 

 

تور روسیه - متروی شهر مسکوتور روسیه – متروی شهر مسکو

منبع:http://www.travelrussia.ir

 

 


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جاذبه های گردشگری تهران

اسامی مهمترین جاذبه های گردشگری تهران

تهران یکی از شهرهای بزرگ ایران است که همیشه از آن به عنوان شهر دود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *