خانه » آرایش و زیبایی » آرایش صورت » با روشهای استفاده از برق لب آشنا شوید

با روشهای استفاده از برق لب آشنا شوید

برق لب یکی از وسایل ارایشی مهم برای خانم هاست که روی لب ها  و بر روی رژ لب میزنند تا حسابی در مهمانی ها د مراسم عروسی بدرخشند. برق لب ، لب ها را براق کرده و می درخشاند. ولی برای کشیدن برق لب باید از اصولی آگاه باشید. در ادامه به روشهایی برای استفاده از برق لب اشاره می کنیم.

با روشهای استفاده از برق لب آشنا شوید

روشهای استفاده از برق لب : بیش از اندازه برق لب نزنید

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان نباید برق لب را زیاد بکشید . فقط باید یک لایه نازک برق لب روی لبتان باشد. اگر میخواهید صبح تا شب برق لب روی لبتان باشد باز هم نباید بیش از حد برق لب بکشید . فوقش مجددا اگر کمرنگ شد فقط یک لایه نازک روی ان بکشید

 

روشهای استفاده از برق لب : از مرطوب کننده استفاده کنید

لب های شما برای کشیدن برق لب و رز لب باید مرطوب باشد. چون لب های خشک لب های مناسبی برای رژلب و برق لب زدن نیستند. پس قبل از اینکه برق لب بزنید لب را نرم و مرطوب کنید. مثلا میتوانید یک لایه نازک مرطوب کننده روی لب های خود بزنید. وقتی که لبتان مرطوب و نرم شد روی آن برق لب بزنید.

 

روشهای استفاده از برق لب : از میانه‌ی لب‌ها شروع کنید

این نکته را یاداوری می کنیم که باید رژ لب را روی قوس لب از چپ به راست بکشید. در اینجا یک راهکار جالب به شما پیشنهاد می کنیم. با برق لبتان یک نقطه درست در وسط لبتان ایجاد کنید، سپس برق لب را از این نقطه پخشش کنید. با این عمل روکشی صاف، براق و یکدست به لبانتان خواهید بخشید.

 

روشهای استفاده از برق لب : تنها یک لایه‌ی نازک برق لب بزنید

خانم ها لطفا توجه داشته باشید که برای براق کردن و درخشنده کردن لب هایتان یک لایه ی نازک از برق لب هم کافی است. ولی اکثرا همه اشتباه میکنند و چند لایه برق لب به لب هایشان می کشند.

 

روشهای استفاده از برق لب :  رژ لبتان را براق کنید

شما می توانید از برق لب های بی رنگ و شفاف هم استفاده کنید. اگر می خواهید تنها مقدار کمی لبهایتان را براق کنید از برق لب های شفاف و بی رنگ استفاده کنید. قول می‌دهیم با این روش لب هایتان برجسته تر خواهد شد!

 

روشهای استفاده از برق لب : برق لب همراه با رژلب

آیا می دانستید که می توان برق لب های رنگی را همراه با رژ لب کشید؟ این کار نه تنها رژلب شما را جلوه دارتر میکند بلکه درخشندگی و براقی خاصی به لب هایتان می بخشد. پس ابتدا رژ لب موردعلاقه تان را بزنید و بعد با برق لب آن را درخشنده تر کنید.

با روشهای استفاده از برق لب آشنا شوید

روشهای استفاده از برق لب : برق لب حجم دهنده

برق لب ها هم دسته های گوناگونی دارند و هر کدام کار خاصی را انجام می دهند . بعضی خانم ها از کوچکی لب هایشان ناراضی اند و تمایل زیادی هم به بوتاکس ندارند. راه حل مناسب این خانم ها استفاده از برق لب‌ های حجیم کننده است. فقط به خاطر داشته باشید: یک نقطه در میانه‌ی لب‌ها و سپس امتداد آن نقطه از طرفین. این کار راز داشتن لب هایی پرتر و براق تر است.

امیدواریم از مطالبی که در این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان تقدیمتان کردیم بهره کافی را برده باشید. اگر شما هم ترفند دیگری درباره برق لب کشیدن دارید حتما در بخش نظرات بیان کنید تا دیگران از ان استفاده کنند.

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

لب های صورتی و 3 روش داشتن آنها بدون لوازم‌آرایش

داشتن لب های سالم برای هر شخصی مهم است، هنگامی که شما لب های سالمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *