خانه » سلامت » عوارض داروهای شیمیایی از نظر اطبا

عوارض داروهای شیمیایی از نظر اطبا

عوارض داروهای شیمیایی برای سلامتی ما بسیار است. متاسفانه ما تا کوچکترین دردی می گیریم به سراغ داروهای شیمیایی می رویم که درد نکشیم و درمان شویم. ولی نمیدانیم این داروها چقدر ضرر دارند.

سعی کنید قبل از هر چیزی با مواد طبیعی و داروهای گیاهی و کمی صبر و بردباری بیماری تان را درمان کنید. در اینجا نظر برخی اطبا را درباره عوارض داروهای شیمیایی تقدیمتان می کنیم.

 

عوارض داروهای شیمیایی عوارض داروهای شیمیایی

نظریه اطباء بزرگ در رابطه با عوارض داروهای شیمیایی و مضرات داروهای شیمیایی

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان در کتاب نسخه عطار اثر ح محمد تقی عطار نژاد صفحه ۱۹۰ نظر یازده دکتر مشهور آن زمان آورده شده است که بد نیست آنها را بدانیم .

دکتر ( میچل ) میگوید: در پس هر مرضی علتی وجود دارد و هیچ دارویی نمی تواند خود را به علت آن برساند ( پس باید علت بیماری را پیدا کرد )

دکتر ( ماسونگود) :تاثیر دارو در جسم انسان مبهم نامعلوم است

دکتر ( آبرگنی ) :علم طب حدس است نه یقین

دکتر ( ریچارد کابوت ) : در بین ۱۴۰۷ امراض مختلف که در علم طب آن زمان نامبرده شده فقط شش مرض به وسیله دارو قابل علاج بوده است .

دکتر ( المرل ) از پزشکان سرشناس نیویورک میگوید :وضع فعلی طب طوری شده که میتوان آنرا یک نوع جنون علمی دانست .

دکتر ( ودزهاچنسون ) میگوید عوارض داروهای شیمیایی : سینماها و الکل و دخانیات را از بین جامعه براندازید خواهید دید در عرض ۴۸ ساعت ستون فقرات معاملات دارویی خواهد شکست .

دکتر (هوبارد ) عوارض داروهای شیمیایی : پدرم ۶۷ سال طبابت کرد ولی هرگز من و برادرانم و خواهرهایم را با دارو معالجه نکرد .

دکتر (ادوارد ) عوارض داروهای شیمیایی : داروهای سمی بدن انسان را مسموم میسازد و داروهای غیر سمی هم در مغز و کلیه ها از خود اثر سو میگذارد .

اطلاعات دیگر درباره عوارض داروهای شیمیایی

امروزه زندگی ما کلا دچار مشکلات است. غذا ها طبیعی نیستند. ژنتیکی و دارای کود شیمیایی اند.

چیز های خوب را گرفتند و چیزهای بد را جایگزین کردند. شکرِ نیشکر را که همه اش درمان است، را گرفتند و شکر چغندر قند که بیماری زا و سودا زا هست را جایگزین کردند.

روغن مفید مانند پیِ گاو و امثال آن را گرفتند و روغن نباتی که از نفت درست می شود، را به ما دادند. علاوه بر این، دارو های شیمیایی همه مال آن هاست.

هر بلایی بخواهند با همین دارو ها بر سر ما می آورند.

الان در ایران حدود بیست میلیون نازا داریم. علت، همین قرص هاست.

الان سرطان زیاد شده است. از وقتی که دارو های شیمیایی زیاد شده، این طور شده است.

بسته ای استریل را به قیمت پانصد یا هزار تومان می دهند، با اینکه این همه دست به دست گشته، تا به دست مشتری رسیده است، این که هیچ سودی برای آن ها ندارد.

ولی درآمد شرکت های دارویی خارجی بیشتر از درآمد نفت ایران است. علت، همین استریل است که می دهند تا محتاج بقیه دارو ها بشویم.

در دارو های شیمیایی موادی می گذارند که سرطان زاست. و فرد مبتلا تمام هستی اش را خرج می کند که فقط شش ماه با درد و سختی و اذیت خانواده زنده بماند.

به سبب دارو های شیمی درمانی و این ها که هر دوره هفت میلیون هزینه دارد، ثروتمند می شوند.

مردم همه بیمارند. هفتاد، هشتاد درصد مردم، بیمار و بیست درصد نازا هستند. چقدر تلفات در اثر بیماری ها می دهیم. نیازی به جنگ نیست. استفاده از حربه ی دارو ها می کنند.

تا جایی که میتوانید از داروهای شیمیایی استفاده نکنید و به سراغ داروهای گیاهی بروید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

علائم عقرب زدگی

علائم عقرب زدگی چیست و چگونه میتوان آن را درمان کرد

علائم عقرب زدگی میتوان سوزش ،خارش،احساس تهوع،سرگیجه ،تنگی نفس ،و….را نام برد که اگر عقرب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *