خانه » کامپیوتر و اینترنت » ترفندهای گوگل پلاس برای افزایش کیفیت

ترفندهای گوگل پلاس برای افزایش کیفیت

گوگل پلاس صفحه ای وابسته به گوگل است که  امکاناتی مثل ایجاد صفحات اختصاصی مربوط به مارک ها تجاری ، سایت ها و … را فراهم کرده و طرفداران زیادی دارد. اما خب این گرگو پلاس ترفندهای خاص خود را دارد. سعی کنید مطالعه تان را در این باره افزایش دهید. در این قسمت برخی ترفندهای گوگل پلاس را به شما معرفی می کنیم.

.نحوه دسترسی به صفحه از ترفندهای گوگل پلاس

به گزارش مجله اینترنتی پارسی وان برای دسترسی به صفحه ، در صفحه اصلی گوگل پلاس و کنار اسم شما ، یک منوی پایین افتادنی قرار دارد . شما باید ابتدا روی منو کلیک کرده و بعد روی صفحه مورد نظر کلیک کنید تا باز شود .

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس

.افزودن لینک های مفید از ترفندهای گوگل پلاس و آموزش گوگل پلاس

یکی از ترفندهای گوگل پلاس امکان افزودن لینک است. به طوریکه شما می توانید لینک هایی را به بخش “درباره” بیافزایید. در این بخش شما ازادانه می توانید لینک دیگر سایت های اجتماعی و سایت های مفید را ،از زبان خودتان در اینجا اضافه کنید.

برای افزودن لینک ها در گوگل پلاس کافیست وقتیکه در صفحه “درباره” هستید ، روی بخش “ویرایش نمایه” کلیک کنید. سپس بر روی “لینک های پیشنهادی” کلیک کرده تا گزینه های آن باز شود.

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس 1

. استفاده از حلقه ها از ترفندهای گوگل پلاس

گوگل پلاس قابلیتی به نام حلقه ها دارد که پیشنهاد می کنیم حتما ان را به کار ببرید. استفاده از حلقه ها در گوگل پلاس فواید زیادی دارد. به عنوان مثال وقتی شما افراد را در حلقه های مختلفی بر اساس مکان ، علاقه مندی و … قرار می دهید ، خیلی بهتر میتوانید پیام های مرتبط با کسب و کارتان را به آنها منتقل کنید.

این کار برای مخاطبین هم بهتر است. چون میدانند که چشمشان به مطالبی میخورد که علاقه دارند و بیشتر جذب ان می شوند. برای استفاده از حلقه ها می توانید به صفحه “حلقه ها” بروید.

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس 3

 

 

.افزودن افراد به حلقه ها از ترفندهای گوگل پلاس

این نکته را یاداوری میکنیم که تا وقتی کسی صفحه گوگل پلاس تان را به حلقه های خودش اضافه نکند ، شما هم امکان اضافه کردن او را به حلقه هایتان نخواهید داشت.

اگر میخواهید افرادیکه صفحه شما را به حلقه هایشان اضافه کرده اند ببینید ، می توانید روی برگه “حلقه ها” کلیک کنید. پس از ان روی قسمت “افرادی که شما را اضافه کرده اند” کلیک کنید تا انها را ببینید.

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس 5

.آدرس صفحه شما در گوگل پلاس از ترفندهای گوگل پلاس

گوگل پلاس ، آدرس صفحه را همان اول به شما می دهد ولی خب گاهی ادرس از ذهن ما میرود و دوباره به آن نیاز داریم. در این هنگام شما می توانید در صفحه اصلی خود صفحه ، زیر آواتار و عنوان صفحه و روی “شروع” کلیک نمایید.

در این جا امکانات زیادی جهت مدیریت صفحه وجود دارد و آدرس صفحه نیز در بخش “به دنیا خبر دهید” وجود دارد.

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس 7

.حذف برگه ها به صورت دلخواه از ترفندهای گوگل پلاس

شما میتوانید یک سری از امکانات و برگه هایی در گوگل پلاس را که دوست ندارید حذف کنید. به عنوان مثال اگر ویدیو و عکس زیاد در صفحه شما جایی ندارند ، می توانید مشخص کنید که نمایش داده نشوند.

برای حذف برگه ها در گوگل پلاس در اولین مرحله باید به پروفایل تان بروید و در گوشه بالا چپ روی “ویرایش نمایه” کلیک کنید . پس از ان مانند شکل زیر میتوانید به تب های عکس و ویدیو بروید.

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس 10

 

 

.مخفی کردن تعداد دنبال کنندگان از ترفندهای گوگل پلاس

در اوایل کار با گوگل پلاس وقتی ما در حال گسترش گوگل پلاس و افزایش تعداد دنبال گننده ها هستیم ، گاهی دلمان نمی خواهد فعلا دیگران تعداد کم دنبال کنندگان ما را ببینند.

برای مخفی کردن تعداد دنبال کنندگان در گوگل پلاس کافیست در صفحه اصلی ان ، روی گزینه “چه کسی نمایش داده شود” کلیک کنید.

در اینجا می توانید تعداد کسانی را که شما را به حلقه هایشان افزوده اند ، پنهان کنید

 

ترفندهای گوگل پلاس آموزش گوگل پلاس 11

 

 

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *