خانه » دانستنیهای خانواده » دانستنیهای بعد از ازدواج » اسرار عاشق ماندن را بیاموزید

اسرار عاشق ماندن را بیاموزید

اسرار عاشق ماندن چیست؟

بسیار مشتاق شده اید که جواب این سؤال را بدانید؟ عجله نکنید. جواب این سؤال بسیار ساده است اما به شرط اینکه آن را درست به کار ببریم. بله راز عاشق ماندن، آموختن این است که بدانیم چگونه در همه حال عشق بورزیم.در این مطلب از مجله پارسی وان اسرار عاشق ماندن را برای شما شرح می دهیم.

 

مداومت در ابراز عشق و علاقه به همسرمان به نظر ساده می آید اما موضوعی است که میلیونها نفر از طریق آن توانسته اند عشق و علاقه خود را تا آخرین روزهای عمرشان حفظ نمایند.

 

کسانی که این طور می اندیشند که هر عشقی محکوم به شکست است و مدام معشوق خود را عوض می کنند در اصل روش صحیح عشقبازی را نمیدانند.

 

و به علت این بی آگاهی مرتب نتایج تلخ شکست را تکرار می کنند.

 

اسرار عاشق ماندن

 

اسرار عاشق ماندن

 

واقعیتی وجود دارد و آن اینکه به هر حال باید از یکنواخت شدن زندگی جلوگیری کنیم.

 

زندگی یکنواخت و تکراری نه تنها امید و آرزوهای ما را از بین میبرد بلکه باعث میشود که طرف مقابل ما به سختی بتواند زندگی با ما را تحمل نماید.

 

همه ما توجه داریم که وقتی یک منزل جدید، اتومبیل جدید و یا اسباب و اثاثیه جدید خریداری می کنیم تا مدتها در ما شور و شوق بسیار زیادی ایجاد می شود.

 

حال می توانیم با تغییر دادن دائمی در رفتار و روحیات خود این تغییرات را همیشه بوجود بیاوریم.

 

همسر آینده شما باید دارای کدام ویژگی ها باشد

 

 تعهد به رشد شخصی

 باز بودن احساسی و عاطفی

 صداقت

 اعتماد به نفس بالا

نگرشی مثبت به زندگی

 

از بین پنج ویژگی فوق، اولین ویژگی از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا وجود این ویژگی مانع از کمرنگ شدن عشق می شود.

 

انسانهایی که هر روز از طریق مطالعه کتاب، مجله، شرکت در سمینارهای آموزشی سعی در ارتقاء و پیشرفت شخصی خود دارند هم برای خود و هم برای دیگران جذبه بسیار زیادی دارند

 

و زندگی و همنشینی با آنها هرگز یکنواخت و خسته کننده نمی شود زیرا هر روز خود را به دنیا و عالم جدیدی وارد می کنند.همین امر باعث می شود که عشق و علاقه همسرشان به آنها روز به روز بیشتر شود.

 

اما علاوه بر این ویژگی اظهار عشق و علاقه دائمی به همسرمان نیز باید در زندگی مشترک وجود داشته باشد تا از کمرنگ شدن عشق جلوگیری نمائیم

 

از اسرار عاشق ماندن :با همسر خود و دیگران با خوش رویی برخورد کنید

 

اسرار عاشق ماندن

 

چنانچه احساس می کنید که عشق و علاقه شما به همسرتان کمرنگ شده است و یا اینکه در زندگی اجتماعی و در ارتباط با دیگران با مشکل مواجه هستید. سعی کنید این ویژگی را در خود تقویت نمایید.

 

از همین امروز سعی کنید تمام صفات و ویژگیهای مثبت همسرتان را به یاد بیاورید، این صفات را برای او بازگو کنید و به خاطر داشتن او احساس افتخار نمائید.

 

آگاه باشید که همسر شما بهترین گزینه برای ازدواج با شما بوده است و از بین موارد بسیار زیاد شما او را انتخاب نموده اید. او هنوز هم همان فردی است که در ابتدا طاقت لحظه ای دوری از او را نداشتید.

 

عشق و علاقه خود را به زبان اظهار نمائید. این که مطرح می کنید در عمل علاقه خود را به او نشان می دهم برای شما کافی است. اما برای او هرگز کافی نیست.

 

در گذشته عقیده بر این بود که فقط خانمها هستند که نیاز به اظهار عشق و علاقه زبانی از طرف شوهرشان دارند.

 

اما سالها تجربه این نکته را برای ما اثبات نموده است که مردها نیز چنین نیازی دارند. اما نحوه آن تا حدودی فرق می کند.

 

خانمها نیاز دارند که همسرشان با کلمات عاشقانه، عشق و علاقه خود را به آنها اظهار نماید و اینگونه احساس ارزشمند بودن می کنند.

 

و مردها نیز نیاز دارند که همسرشان از توانائی ها و صفات مثبت آنها قدردانی و تمجید نماید و از این طریق احساس مردانگی آنها تقویت شده و برای خود ارزش بیشتری قایل می شوند که نتیجه نهایی آن این است که به همسرشان علاقه مندتر خواهند شد.

 

واقعیت این است که ما اکنون در دنیایی پر از استرس زندگی می کنیم. حجم تغییرات جامعه به حدی است که روزانه استرس های بسیار زیادی بر ما وارد می شود و تنها محیطی که در آن باید آرامش داشته باشیم محیط خانه می باشد.

 

به راستی اگر ما در محیط خانواده و در کنار همسرمان نیز آرامش نداشته باشیم پس برای نجات از استرس باید به کجا پناه ببریم؟

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

راز زندگي موفق زناشويي

12 راز زندگي موفق زناشويي و زندگی شاد

راز زندگي موفق زناشويي و داشتن زندگی شاد موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *