خانه » سبک زندگی و خانه داری » مهارتهای زندگی » قدرت ذهن انسان چه تاثیری در ثروتمند شدن دارد؟

قدرت ذهن انسان چه تاثیری در ثروتمند شدن دارد؟

قدرت ذهن شما سرچشمه ی ثروت، فقر، شادی و غم است. در این مطلب در مجله اینترنتی پارسی وان درباره قدرت ذهن انسان وچگونگی تاثیر آن روی ثروتمند شدن توضیح دهیم .

 

 اگر وضع مالی خوبی ندارید، پیشنهاد می کنیم ابتدا به درون خود نگاه کنید، چرا که ثروت و فقر در درون خود ماست. به هرچه فکر کنید همان را در زندگی خود نمایان می سازید.

 

مثلا اگر مدام به بدهی ها و قسط های خود فکر کنید، نهایتاً بدهی و قسط های بیشتری را به سوی خود جذب خواهید کرد. هیچ گاه بر فقر و نداری تمرکز نکنید چرا که با این کار فقر را وارد ذهن خود کرده اید.

 

 

قدرت ذهن

 

بنابراین پول را دوست خود بدانید. پول همیشه انتظار میکشد تا آن را فرا بخوانید، سپس از راه های غیرقابل تصور به سوی شما راه میافتد. وقتی که باورهای تان درباره ی ثروت مثبت شد و درهای بسته ی و قدرت ذهن به روی هدایای الهی (ثروت) گشوده شد، آنگاه خداوند متعال ذهن شما را سرشار از ایده می کند و از این راه به ثروت کلان می رسید.

 

شاید گاهی ایده های خوبی به ذهن شما بیاید که احساس کنید با استفاده از آنها ثروتمند خواهید شد. این ایده در واقع اولین هدیه ی الهی است که شما را  تا ثروت فرا می خواند. هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند ما را از هدایای الهی محروم کند، مگر باورهای غلط و قدرت ذهن خودمان.

 

خداوند ثروت را از کسی دریغ نمی کند، بلکه این خود انسان ها و قدرت ذهن آنها هستند که ثروت و نعمت را از خود دریغ میکنند. آیا شنیده اید که می گویند: «پول گوش ندارد ولی می شنود؟»

 

آیا این که میگوییم پول چرک کف دست است درسته؟؟

 

 

قدرت ذهن

 

 

باور فعلی ما از پول و ثروت میزان ثروت فعلی ما را نشان میدهد. مسلماً کسانی که معتقدند پول چرک کف دست است، هیچگاه نمیتوانند به ثروت کلان برسند. چرا که پول باور آنها را می شنود و از آنها فاصله می گیرد.

 

اگر شما همیشه به همکارتان بگویید که او را دوست ندارید، به مرور بین شما و او فاصله ایجاد می شود. پیام «پول چرک کف دست است» نیز این است که: «من پول را دوست ندارم.» بنابراین پول نیز شما را دوست نخواهد داشت و از شما فاصله میگیرد.

 

قانون جذب – «به هر آن چه مثبت فکر کنید، آن را به شکل مثبت به سوی خود میکشانید و به هر آن چه منفی فکر کنید آن را به شکل منفی به سوی خود جذب می کنید.» افکار منفی درباره ی پول را از ذهنتان خارج کنید. فکر فقیرانه گناه است و پاداش گناه رنج است.

 

انسان فقیر رنج خواهد کشید، زیرا نعمتهای خدا را نادیده گرفته است و شکرگزار نیست. پس در رنج به سر میبرد تاشاید روزی رنج بسیار، وی را هوشیار کند.


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

خفگی

خفگی .انواع آن و کمک های اولیه برای هر کدام

خفگی عارضه ای است که در نتیجه قطع تنفس به شخص دست میدهد. و او …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *